ادکلن (ادوپرفیوم ) مردانه زارا من فراگرانس ورد (zara man )

ادکلن ها جایگاه خاصی در شخصیت افراد دارند. از دیرباز عطرها از جمله کالاهای لوکس بودند که اشراف و مردم علاقه خاصی به استفاده از آن ها داشتند و این علاقه همچنان در بین مردم برقرار است.

زارا ZARA که یک برند اسپانیایی است، در سال 1975 تاسیس شده است و یکی از بزرگ ترین برندهای تولید عطر در دنیا محسوب می شود. این برند با داشتن بیش از 2100 فروشگاه رسمی در بیش از 88 کشور دنیا توانسته است به سرعت از رقبای خود پیشی بگیرد. برند زارا از سال 1998 با همکاری شرکت عطرسازی اسپانیایی پوییگ وارد دنیای عطر و ادکلن شد. Zara در بازه زمانی 1999 تا 2016 دارای بیش از 200 محصول در کارنامه عطری خود می باشد.

ادکلن اماراتی فراگرنس مدل zara man

شرکت اماراتی و خوش نام فراگرنس ورد fragrance world عطری جذاب و فوق العاده ای را که رایحه ای مانند ادکلن مردانه tom ford black orchid دارد، با نام "زارا من" تولید کرده است. ادکلن zara man دارای ساختار رایحه ای از مرکبات و گیاهان معطر در کنار روایح چوبی و ادویه جات است و از بو و طبعی گرم و شیرین برخوردار است که برای اقایان در روزهای سرد سال همچون پاییز و زمستان قابل استفاده و بسیار خوشبو خواهد بود.

همیشه برای فصول سرد سال بهتر است از رایحه های سنگین مانند عطرهای شیرین تند و گرم استفاده کنید همچنین بهتر است بدانید که ماندگاری عطرها در هوای سرد بیشتر هم هستند، یعنی در پاییز و زمستان با توجه به دمای پایین هوا الکل موجود در عطر دیرتر تبخیر می شود.

روایح اولیه، ثانویه و پایانی ادکلن زارا من

رایحه اولیه ادکلن "زارا من": اولین احساسی که بعد از زدن عطر حس می شود یا همان اولین رایحه بعد از استفاده از عطر، "راحیه اولیه" می باشد که عطر آغازین ادکلن زارا من فراگانس ورد لیمو ترش، ترنج، نارنگی می باشد.

رایحه ثانویه نیز بعد از ازبین رفتن رایحه اولیه ایجاد می شود. این راحیه حدود 10 دقیقه تا 1 ساعت به عنوان متعادل کننده بوی اولیه بوجود می آید که عطر میانی ادوپرفیوم مردانه زارا من فرگرنس ورد، دارچین، پرالین و ادویه جات معطر می باشد.

و اما رایحه پایانی آن نیز چوب، ابونای، امبر می باشد. هنگامی که رایحه اولیه و ثانویه از بین می رود رایحه پایه به عنوان ترکیبات ثابت کننده ایجاد می شود.