آرایش صورت 

لیست مقایسه محصولات

انصراف

آرایش صورت

در آرایش صورت باید با توجه به شکل صورت و همینطور رنگ پوست روی چهره خود کار کنید و از تکینک های جدید آرایشی استفاده کنید تا زیبا و جذاب به نظر برسید.

برای آرایش ساده و زیبای صورت، اول از همه باید پوست را آماده کنید تا مواد آرایشی به خوبی روی پوست شما بنشینند و طوری با هم ادغام شوند که طبیعی به نظر برسد. صورت خود را با صابون یا ژل شستشو...

آرایش صورت

در آرایش صورت باید با توجه به شکل صورت و همینطور رنگ پوست روی چهره خود کار کنید و از تکینک های جدید آرایشی استفاده کنید تا زیبا و جذاب به نظر برسید.

برای آرایش ساده و زیبای صورت، اول از همه باید پوست را آماده کنید تا مواد آرایشی به خوبی روی پوست شما بنشینند و طوری با هم ادغام شوند که طبیعی به نظر برسد. صورت خود را با صابون یا ژل شستشوی مناسب بشویید و با حوله خشک کنید تا پوست های اضافی جدا شوند و به اصطلاح پوست لایه برداری شود.

هنگام آرایش کردن باید نکاتی را رعایت کنید که علاوه بر زیبایی، چهره شما را طبیعی نشان دهد چرا که اگر آرایش به طور صحیحی صورت نگیرد، صورت و آرایش مصنوعی به نظر می رسد.

قبل از هر چيز از يک کرم مرطوب کننده روي پوست و لب ها استفاده کنيد.

آرایش کرم پودر

در گام بعدی از کرم پودر يا کانسيلر براي لک هاي روي پوست، حلقه هاي سياه زير چشم و هر ناهماهنگي که روي پوست ميبينيد استفاده کنيد و سپس آن را محو کنيد، تا پوست از لحاظ ظاهر، لک ،جوش يا ...نداشته باشد.

سپس از مقداری کرم پودر برای  پوست زير چشم و دور بيني استفاده کنید و آن را پخش کنيد تا پوست کاملا ظاهر يکنواختي پيدا کند.

سپس با يه دستمال کوچک پودر اضافي زير چشمها رو بگیرید تا از به هم ريختن آرايش چشم ها جلو گيري کنيد.

آرایش چشم

از يک سايه چشم  براي پشت چشم به طوري که از مژه ها به سمت ابرو  محو شود استفاده کنید،برای بهتر زدن و پخش کردن سایه از يک براش آرایشی بزرگ استفاده کنید.

بعضي از خانوم ها معمولا از خط چشم هم استفاده ميکنند که معمولا مشکي و يا قهوه اي هست.

از فر مژه براي حالت دادن به مژه ها استفاده کنید و سپس ريمل را هم به مژ هاي بالايي و هم مژه هاي پاييني بزنید.

ابرو ها را با يک فرچه گرد مثل برس ريمل شانه بزنید سپس با مداد ابرو يا سايه داخل ابرو ها را پر يا به اون ها مدل دهید و دوباره با همان فرچه کوچک ابرو را شانه بزنید تا مداد ابرو ظاهر طبيعي پيدا کند.

در مرحله آخر با کمي ژل ابرو دوباره ابرو ها را شانه بزنید تا مدل ابروها ثابت بماند.

میتوانید از رژ گونه صورتي يا هلويي با يک فرچه بزرگ روي گونه استفاده کنيد و سپس با کمي پودر صورت کناره های آنرا محو تر کنید تا طبيعي تر به نظر بياید.

رژلب را حتما با قلم مویی استفاده کنید تا طبيعي و زيباتر به نظر بیاید. 

شايد دوست داشته باشید که رژلبتان مشخص تر باشد، بعد از اين که تمامي مراحل بالا را انجام داديد برای دور لبتان از خط لب استفاده کنید. سپس با همان خط لب داخل لب ها را

پر کنید و سپس از رژلب همرنگ استفاده کنید.

دسته بندی ها: 

بیشتر