براش آرایشی 

لیست مقایسه محصولات

انصراف

براش آرایشی

اگر می‌خواهید آرایشی حرفه‌ای داشته باشید، استفاده از ست براش آرایشی یک پیشنهاد ایده آل است. این فرچه‌ها دقت شما را در استفاده از لوازم آرایشی بالا می‌برند و آرایش برروی صورت غیر طبیعی جلوه نخواهد کرد.

هر فرچه، از الیاف و دسته تشکیل شده است. الیاف (موهای) فرچه ممکن است مصنوعی یا طبیعی باشد و دستۀ آن هم ممکن است چوبی یا پلاستیکی باشد.د...

براش آرایشی

اگر می‌خواهید آرایشی حرفه‌ای داشته باشید، استفاده از ست براش آرایشی یک پیشنهاد ایده آل است. این فرچه‌ها دقت شما را در استفاده از لوازم آرایشی بالا می‌برند و آرایش برروی صورت غیر طبیعی جلوه نخواهد کرد.

هر فرچه، از الیاف و دسته تشکیل شده است. الیاف (موهای) فرچه ممکن است مصنوعی یا طبیعی باشد و دستۀ آن هم ممکن است چوبی یا پلاستیکی باشد.دسته باید محکم به الیاف متصل شده باشد. در یک ست براش آرایشی انواع مختلف از براش‌ها و فرچه‌ها موجود است که هر کدام از آن‌ها برای آرایش قسمتی از چهره مناسب هستند.

انواع براش های آرایشی

براش پودر: پهن ترین براش بین براش ها است و آن را میتوان برای محصولات پودری مانند پنکیک و فیکساتور استفاده کرد.

براش کرم پودر یا فونداسیون: رایج ترین مدل آن مخروطی است.

براش رژگونه: دراشکال مختلف (گرد، مخروطی،زاویه دار) موجود است. هرچه براش لطیف تر باشد رژگونه طبیعی تر و هرچه متراکم تر باشد رنگ برجسته تری را برای ما به ارمغان می‌آورد.

براش کانتورینگ: بهترین مدل براش های کانتورینگ زاویه دار می‌باشد که برای کانتور کردن قسمت هایی از صورت مانند سایه زدن زیر گونه ها استفاده میشود.

براش کانسیلر: به دو شکل تخت و گرد موجود است،با استفاده از این براش میتوان کانسیلر را به صورت مثلثی زیر مژه کشید و چروک ها و تیرگی های زیر چشم را محو کرد.

براش خط چشم: این  نوع براش به دو شکل زاویه دار و مخروطی وجود دارد که با استفاده از این براش میتوان  خط چشم های پودری و ژله ای را به راحتی استفاده کرد.

براش ابرو: با کمک این براش میتوان با پودر یا سایه ابرو، ابروها را به راحتی و با ظرافت هر چه تمام  آراسته کرد.

براش سایه چشم: این براش در ۲ مدل دوسر و تک سر موجود میباشد که در مدل دو سری با سر باریک آن میتوان سایه ها را باهم ‌ترکیب کرد و با سر دیگر آن که تخت است میتوان سایه را محو و به طبیعی جلوه دادن سایه کمک کرد.

براش رژلب: برای رژلب های جامد و مایع استفاده میشود.

براش بادبزنی: این نوع براش برای استفاده هایتلایتر، برنزرو یا پودر تثبیت کننده مورد استفاده قرار میگیرد.

شست و شوی براش های آرایشی

با توجه به استفاده متعدد از این براش ها بعد از مدتی آنها در معرض انواع باکتری ها و نیز آلودگی های محیطی قرار می گیرند و استفاده مکرر از آنها منجر به ایجاد لک و یا جوش هایی بر روی صورت می شوند پس بهتر است با شست و شوی این براش ها علاوه بر محافظت از پوست خود، در افزایش مدت استفاده از آنها نیز بکوشیم.

میتوان از شامپوی بچه، سرکه، صابون های مخصوص،برای شست و شوی براش استفاده کرد و همچنینی ابزار براش شور سیلیکونی به این فرآیند کمک میکند.

بهترین برندهای موجود در ست براش آرایشی

ست براش هدی بیوتیHuda beauty، ست براش مک Mac، ست براش زووا Zoeva از نمونه های مطرح براش ها هستند.

بیشتر