کرم های BB،CC و DD 

لیست مقایسه محصولات

انصراف

کرم بی بی BB CREAM

Beauty Balm که به اختصار BB نامیده میشود، این محصول دارای قدرت پوشش دهی و کاور خوبی برای پنهان کردن لک ها و کک مک صورت است، دقیقا مانند یک کرم پودر با این تفاوت که بافت بسیار نرم و سبکی مانند کرم های مرطوب کننده را دارد و خاصیت آبرسانی و حفظ رطوبت پوست را نیز دارا می‌باشد.

همچنین بی بی کرم ها حاوی اس پی اف هستند و از پوست تا ح...

کرم بی بی BB CREAM

Beauty Balm که به اختصار BB نامیده میشود، این محصول دارای قدرت پوشش دهی و کاور خوبی برای پنهان کردن لک ها و کک مک صورت است، دقیقا مانند یک کرم پودر با این تفاوت که بافت بسیار نرم و سبکی مانند کرم های مرطوب کننده را دارد و خاصیت آبرسانی و حفظ رطوبت پوست را نیز دارا می‌باشد.

همچنین بی بی کرم ها حاوی اس پی اف هستند و از پوست تا حدودی در برابر نور خورشید محافظت میکنند. در ترکیبات این کرم کلاژن و آنتی اکسیدان ها وجود دارند که به نوعی امکان ضد پیری و ترمیم چین و چروک های پوست را محیا می‌سازند و همچنین عناصری مانند اسید هیالورونیک برای رطوبت و یا ویتامین C برای پوست های روشن و ویتامین هم در ترکیب این کرم یافت می‌شود. عمدتا در دو شماره کرم روشن و کرم تیره عرضه میگردند. می توان گفت در تولید آنها تمرکز بر جلوگیری از پیری وخاصیتAnti Aging می باشد.

کرم سی سی CC CREAM

“اصلاح رنگ چهره” در یک عبارت بهترین نام و کارایی است که می شود برای Color Correction یا به اختصار  کرم CC  به کار برد. اينچنين كرم هايى، درست همان مزايايى را كه كرمهاى بى بى دارند را ارائه ميدهند با اين تفاوت كه پوشش اين محصولات قوى تر و بيشتر است.

کرمهای سی سی حاوی یک پرایمر روشن کننده پوست، فونداسیون سبک، مرطوب کننده، ضد آفتاب، ترکیبات ضد پیری و گاهی اوقات تقویت کننده‌های کلاژن است.

بيشتر هدف این کرم ها پوشش لكه هاى قرمز و خالهاى ريز روى پوست مي‌باشد. كرم هاى سى سى بيشتر به پوشش لكه ها و نواقص رنگى مي‌پردازند، در حاليكه بيشتر هدف كرم هاى بى بى مراقبت از پوست است.

برای مثال استفاده از رنگ نارنجی برای کبودی زیر چشم، یا رنگ سبز که کمک میکند از گونه های سرخ رهایی یابیم و رنگ زرد و صورتی که پوست را باز میکند.

سی سی کرم ها از بی بی کرم ها دارای بافت سبکتر و نرم تری هستند و همچنین دارای ضد آفتابSPF مراقبت، خاصیت ضد پیری و آبرسانی به پوست نیز هستند.

کرم دی دی  DD CREAM

“پویا و همه کاره” این معنی لغوی  عبارت انگلیسی Dynamic Do-All که به اختصار DD نامیده میشود می باشد. DD کرم هر آنچه در کرم BB و کرم CC گفته شد را ارائه میدهد یعنی تمام خاصیت و ویژگی دو محصول قبلی در آن یافت می‌شود. تمرکز تولید کننده ها در این نوع بیشتر بر توان ضد پیری و رفع چین و چروک های صورت است به طوری که نه تنها به صورت مقطعی که بلکه قابلیت ترمیم و درمان خطوط چهره و بازگرداندن رنگ و طراوت طبیعی پوست را در بلند مدت دارا می باشد.

کرم ای ای  EE CREAM

این محصول را می توان سوپر کرم این گروه تا به این لحظه دانستEVEN EFECT که به اختصار EE نامیده میشود، ای ای کرمی  ۱۵ کارایی در یک محصول است که نه تنها تمامی خواص کرمهای بالا را دارد که بلکه کاملا بهینه شده و مغذی است و ضمن تصحیح رنگ چهره، آبرسانی، انواع ویتامین ها ، پروتئین ها و مواد معدنی مورد نیاز پوست که خاصیت Anti Aging قوی را ایجاد میکند. همچنین دارای spf30  بالا ترین در این دسته است که با این وجود لطافت خود را حفظ نموده این محصول ضد باکتریال بوده و باعث ایجاد شفافیت و درخشش خاص و طبیعی در پوست می‌شود. تفاوت این محصول از DD  طراحی و فرمولاسیون خاصش است که آن را به کرم روز و شب تبدیل کرده و این محصول از هر سه محصول بالا سبک تر نیز می باشد.

بیشتر