مداد و خط چشم 

لیست مقایسه محصولات

انصراف

مداد چشم

مداد چشم از لوازم آرایشی های پرکاربرد برای زیبایی چشم ها می‌باشد که امروزه طرفداران زیادی دارد.

استفاده از مداد چشم رایج ترین نوع خط چشم کشیدن است و استفاده از آن بسیار آسان است که به وسیله یک تراش تراشیده و به سادگی قابل استفاده است.

مداد چشم در انواع و رنگ های متنوع همچون مداد چشم اکلیلی، رنگی، مشکی و نوع ضد آب آن در بازار موجود هستند...

مداد چشم

مداد چشم از لوازم آرایشی های پرکاربرد برای زیبایی چشم ها می‌باشد که امروزه طرفداران زیادی دارد.

استفاده از مداد چشم رایج ترین نوع خط چشم کشیدن است و استفاده از آن بسیار آسان است که به وسیله یک تراش تراشیده و به سادگی قابل استفاده است.

مداد چشم در انواع و رنگ های متنوع همچون مداد چشم اکلیلی، رنگی، مشکی و نوع ضد آب آن در بازار موجود هستند. 

برندهای مداد چشم

از جمله شرکت های معروف در زمینه مداد چشم، فلورمار(flormar)، دوسه(doucce)، گلدن رز(goldenrose) و ... هستند که هنگام خرید اینترنتی مداد چشم باید توجه بسیاری به برند آن داشته باشید.

مداد چشم را هم می توان در پشت چشم برای خوش حالت تر شدن چشم ها استفاده کرد و هم میتوان از آن در زیر چشم برای درشت کردن چشم و جذاب تر شدن چشم ها استفاده کرد.

خط چشم

و اما خط چشم،خط چشم از وسایلی است که آرایش چشم را تکمیل کرده و به چشم ها فرم و حالت می بخشد.

در اولین گام شما باید با توجه به نوع آرایشتان خط چشم مناسب خود را پیدا کنید.

به دلیل استقبال خانم ها از خط چشم شرکت های زیادی اقدام به تولید آن کردند که معروف ترین آنها خط چشم پاریس(paris)، لورآل(loreal)، مک(mac)، فلورمار(flormar)، آکوا(aqua)، گلدن رز(goldenrose) و غیره در بازار هستند که با توجه به سلیقه افراد مختلف از آن

ها استفاده می شود.

خرید آنلاین خط چشم

خط چشم ها در انواع مختلف ماژیکی، مویی، مدادی و ژله ای موجود هستند.

خط چشم ماژیکی برای کشیدن خط پهن و خط چشم مویی برای کشیدن خط نازک و ظریف روی پلک ها به کار می رود. استفاده از خط چشم به مراتب از مداد چشم سخت تر است اما ماندگاری آن بیشتر از مداد چشم است. در ضمن به این نکته هم توجه کنید که مدل

کشیدن خط چشم برای هر چشم با چشم دیگر متفاوت است.

و یک نکته مهم دیگر در رابطه با خط چشم این است که به دلیل مایع بودن باید همواره آن را طوری قرار داد که قلم آن به سمت پایین باشد و از بسته بودن درب آن نیز همیشه باید مطمئن باشیم و هنگام استفاده از آن باید مراقب باشیم به داخل چشممان نفوذ نکند چرا

که ممکن است باعث عفونت در چشم ها شود.

هنگام خرید آنلاین مداد چشم و خط چشم باید به ماندگاری، ضدآب بودن و ضد حساسیت بودن آن دقت شود.

در انتها برای انتخاب خط چشم یادتان نرود که اگر از هرنوع محصول متفرقه ای استفاده کنید ممکن است به دلیل برخورد آن با چشم هایتان آن را با عفونت همراه کند.

برای خرید آنلاین مداد چشم و خط چشم مبتوانید از طریق فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی فست وان پس از بررسی و مقایسه انواع خط چشم و مداد چشم، نسبت به خرید سریع محصول مورد نظر خود اقدام نموده و از تخفیف های شگفت انگیز فست وان بهرمند شوید.

بیشتر