رژ لب مایع 

لیست مقایسه محصولات

انصراف

رژلب مایع

رژلب مایع طرفداران زیادی دارد و نمونه شاداب تر و فانتزی تر رژلب های جامد می باشد، استفاده سریع و آسان این رژ لب‌ها و همچنین تنوع در رنگ و مدل‌های آن‌ها باعث محبوبیت زیادشان شده است.

رژ لب مایع معمولا ظاهری کمی براق‌تر دارد و این به دلیل ذات مایع بودن آن است. زیرا فرمول رژلب های مایع به قدری منسجم است که واقعا یک دور استفاده از آن کافی ...

رژلب مایع

رژلب مایع طرفداران زیادی دارد و نمونه شاداب تر و فانتزی تر رژلب های جامد می باشد، استفاده سریع و آسان این رژ لب‌ها و همچنین تنوع در رنگ و مدل‌های آن‌ها باعث محبوبیت زیادشان شده است.

رژ لب مایع معمولا ظاهری کمی براق‌تر دارد و این به دلیل ذات مایع بودن آن است. زیرا فرمول رژلب های مایع به قدری منسجم است که واقعا یک دور استفاده از آن کافی است.

نکته بسیار مهمی در استفاده از رژلب ها وجود دارد که قبل از اینکه از رژ لب مایع تان استفاده کنید، نوک آن را به کناره محفظه رژ لب تان بکشید تا تمیز و مقدار مایع روی آن کم تر شود.

به طور کلی رژلب‌های مایه به سه دسته رژ لب‌های براق، رژ لب‌های مایع مات و رژ لب‌های با دوام بسیار بالا تقسیم می‌شوند و نیاز تمام سلایق را پوشش می دهند. رژ لبهای مایع برای ایجاد خطوط دقیق و واضح مناسب هستند.

رژلب های مایع مات دقیقا نقطه متضاد برق لب هستند که حاوی رنگی خالص، نرم و معمولا بافت دار می‌باشند. این رژلب ها اصلا براق نیستند و در داخل آن ها مایعی وجود دارد که پس از استفاده خشک می شود.از آن جایی که تمام  رژ لب های مایع با کیفیت ساخته نشده اند، شما قطعا با خشکی لب مواجه خواهید شد.

بنابراین ضمن دقت در انتخاب برندهای معتبر رژ لب مایع اگر لب های شما خشک و سفت شده است، مقداری مرطوب کننده به آرامی روی آن بمالید، یا قبل از به کار بردن رژلب مایع، از بالم و نرم کننده لب به کار ببرید.

رژ لب‌های مایع برای افرادی که لب‌های نازکی دارند بهترین انتخاب هستند، زیرا لب‌ها را پرتر و بزرگ‌تر می‌کنند. از طرفی برای افرادی که لب‌های خشک و پوسته پوسته دارند نیز مناسب نیستند. البته با توجه به فرمولاسیونی که دارند برخی از آن‌ها دارای مواد آبرسان و مرطوب کننده هستند. اگر از افرادی هستید که لب‌هایتان به صورت مدام خشک می‌شود، حتما بالم لب به همراه خود داشته باشید که در زمان استفاده از رژ لب مایع در صورت نیاز کمی بالم لب به لب‌هایتان بزنید.

معرفی بهترین برندها و مدل‌های رژلب‌های مایع

برند های آرایشی متعددی در حال تولید محصولات آرایش لب و رژ لب مایع هستند که برخی از معتبر ترین آنها به شرح زیر است:

میبلین (Maybelline)

بورژوا (Bourgeoisie)

اسنس (essence)

 بیو (BIU)

اسمش باکس (smash box)

بیشتر