کیف لوازم آرایش 

کیفآرایشی

یکی از ملزومات خانم ها برای نگهداری و حمل محصولات آرایشی کیف لوازم آرایش می باشد. یکی از مهم ترین و برترین مزایای کیف لوازم آرایش قابل حمل بودن آن است.

همچنین به دلیل آنکه اکثر لوازم آرایشی به صورت مستقیم با پوست صورت در تماس هستند بنابراین محفظه آن نیز باید از یک جنس مرغوب و لطیف باشد تا بتوانید آن را به راحتی تمیز کنید زیرا در صورت آ...

کیفآرایشی

یکی از ملزومات خانم ها برای نگهداری و حمل محصولات آرایشی کیف لوازم آرایش می باشد. یکی از مهم ترین و برترین مزایای کیف لوازم آرایش قابل حمل بودن آن است.

همچنین به دلیل آنکه اکثر لوازم آرایشی به صورت مستقیم با پوست صورت در تماس هستند بنابراین محفظه آن نیز باید از یک جنس مرغوب و لطیف باشد تا بتوانید آن را به راحتی تمیز کنید زیرا در صورت آلودگی تمامی لوازم آرایشی داخل آن نیز آلوده شده و باعث بروز جوش و حساسیت پوستی خواهد شد.

بنابراین به جای ظاهر کیف ابتدا جنس داخل آن را بررسی کنید. همچنین کیف هایی که دارای محفظه های جداگانه برای هر یک از لوازم آرایشی هستند نیز گزینه مناسبی برای شما می باشند زیرا علاوه بر تفکیک از آلودگی نیز در امان هستند. 

ویژگی های کیف لوازم آرایش خوب

سعی کنید از کیف های آرایشی ضد آب استفاده کنید، همین طور کیف های آرایشی دارای جنس چرمی، طول عمر و دوام بسیار بیشتری نسبت به دیگر جنس ها دارند.

این کیف ها در صورتی که بر اثر مالیده شدن لوازم آرایش به آن کثیف شوند، نسبت به جنس های دیگر راحت تر پاک خواهند شد.

این محصول دارای یک زیپ دارای فضای مناسب برای قرار دادن لوازم شخصی است وبه دلیل انعطاف مناسب براحتی می توان آنرا در هر کیفی جا داد.

این محصول با فضای بزرگ و انعطاف مناسب برای هر نوع کاربری مناسب بوده و نیاز شما برای نگهداری لوازم آرایشی را فراهم میکند.

یک کیف لوازم آرایش خوب باید برای هر وسیله از لوازم آرایش دارای مکان جدایی باشد تا داخل کیف ظاهری مرتب داشته باشد و دسترسی به تمام وسایل به راحتی امکان پذیر باشد.

چند رنگ پر طرفدار نزد خانم های ایرانی عبارت است از: قرمز، صورتی، بژ، شیری و بادمجانی.

 

مهم ترین لوازم آرایشی درون کیف لوازم آرایش

ریمل، رژگونه، فرمژه، رژ لب، خط لب، بالم لب، کانسلیر، خط چشم، لوازم آرایش ابرو، مرطوب کننده ها، پالت سایه چشم

چند نکته در رابطه با نگهداری از محیط داخل کیف آرایشی

چنانچه وسیله ای را در طول 1 سال به هیچ وجه استفاده نمی کنید، داخل کیف لوازم آرایش نگذارید.

چنانچه از یک لوازم آرایشی چند مدل مشابه دارید، از قرار دادن همه آن ها در کیف خود داری نمایید.

همین طور از قرار دادن وسایل و لوزم آرایشی داخل کیف که تاریخ مصف آن ها گذشته است، جدا خودداری کنید.

به این دلیل که چنین لوازمی اکثرا موجب کثیف شدن کیف و اشغال کردن فضای زیادی از آن خواهند شد.

 

بیشتر