مداد ابرو 

لیست مقایسه محصولات

انصراف

مداد ابرو

ابروها بخش مهمی از چهر‌ه‌ ی هر فرد به حساب می ‌آیند. این موضوع برای خانم‌ها مخصوصاً وقتی میکاپ داشته باشند از اهمیت زیادی برخوردار است. ابروهای مرتب و پر، جلوه ‌ی بهتری به‌ صورت می ‌دهند و باعث می‌ شوند آرایش فرد هم زیباتر دیده شود.

 اما زیبایی ابروها هم به ابزارهای مخصوص خودش نیاز دارد. ساده‌ ترین ابزاری که برای آرایش ابروها میان خانم...

مداد ابرو

ابروها بخش مهمی از چهر‌ه‌ ی هر فرد به حساب می ‌آیند. این موضوع برای خانم‌ها مخصوصاً وقتی میکاپ داشته باشند از اهمیت زیادی برخوردار است. ابروهای مرتب و پر، جلوه ‌ی بهتری به‌ صورت می ‌دهند و باعث می‌ شوند آرایش فرد هم زیباتر دیده شود.

 اما زیبایی ابروها هم به ابزارهای مخصوص خودش نیاز دارد. ساده‌ ترین ابزاری که برای آرایش ابروها میان خانم‌ها متداول است مداد ابرو است.

مداد ابرو وسیله ‌ای ساده است که با کشیدن آن میان موهای ابرو می‌توانید ابروهایی یکدست و خوش‌رنگ داشته باشید، این محصول در رنگ‌ها و انواع مختلف تولید شده است و هرکسی می‌تواند بر اساس نیازش از آن‌ها استفاده کند.

ویژگی یک مداد ابرو خوب

مداد ابروی خوب مداد ابرویی است که چربی تولید نکند و در طول زمان روی پوست ثابت بماند و ماسیده نشود. همچنین رنگ مداد ابرو بسیار مهم است، مثلاً رنگ قهوه‌ای پرکاربردترین رنگ از میان رنگ‌های مداد ابروست اما رنگ‌های روشن برای هرکسی مناسب نیستند.

نوع مداد ابرو نیز برای نیاز هر فرد متفاوت است مثلاً مدادهایی که سر ماژیکی دارند برای ایجاد ته رنگ زیر ابروها مناسب هستند ولی اگر فضاهای خالی جا به ‌جا در ابروهایتان دارید مدادی که نوک ‌تیز داشته باشد و بتوانید با آن موهای دانه‌ دانه بکشید مناسب ‌تر خواهد بود.

هنگام استفاده از مداد ابرو بر روی ابروهایتان، یادتان باشد که خارج از خط موها را رنگ نکنید. پس درون خطوط کرانه ی ابروهایتان بمانید. همچنین همیشه با ضرباتی ملایم شروع کنید، چرا که اگر از ضربات سفت و محکمی استفاده نمایید رنگ ابروهایتان تیره خواهد شد.

اگر هم ابروهایتان را خیلی تیره کنید، با آرایش باقی صورتتان ناسازگاری ایجاد خواهد شد .پس هیچگاه مداد را خیلی محکم فشار ندهید، مخصوصا نوکش را باید  دست هایتان را شل، اما کنترل شده حرکت دهید.

مداد را در برابر ابروهایتان پایین نگاه دارید و از اینکه مداد را در گوشه های بالایی و انتهایی ابروهایتان استفاده کنید بپرهیزید. از آنجایی که کمان بالایی کم پشت تر از بقیه ی ابروی شماست، باید تا آنجا که می توانید مداد را از آن قسمت ابرو دور نگاه دارید.

استفاده درست از مداد ابرو، باعث پهن تر نمایش دادن و یکدست کردن ابرو شده و در زیبایی چهره شخص نیز تاثیر بسزایی دارد.

نکته مهم در استفاده از مداد ابرو این است که هر مارک و برندی مناسب ابروها نبوده و باید متناسب با رنگ پوست و رنگ مو انتخاب شود. بعضی از مداد ابروها ضد آب بوده و بعضی از آن ها دارای ماندگاری 24 ساعته می باشند.

از مداد ابرویی استفاده کنید که نوک نرمی داشته باشد، زیرا استفاده از مداد ابرو نرم باعث می شود تا هر شکلی که دوست دارید ابروی خود را همانند تابلوی نقاشی طراحی کنید.

 

روش کشیدن مداد ابرو

ابرو ها را شانه کنید: در مرحله نخست به کمک شانه ابروها را در جهت بالا شانه کنید. با انجام چنین کاری می توانید جاهای خالی ابرو را تشخیص داده و محل های کم مو خود را نمایان می کنند.

به کمک مداد ابرو جاهای خالی داخل ابرو را پر کنید. به آرامی و ظرافت این کار را انجام دهید. سعی کنید حالت طبیعی ابروها را حفظ کرده و از پر رنگ کردن بیش از حد ابروها خودداری کنید. مداد ابرو را زیاد فشار ندهید. این کار سبب ناسازگاری آرایش شما با دیگر اجزای صورت شده و جلوه خوبی ندارد.

بهترین برندها در حیطه مداد ابرو

مدادهای ابرو گلدن رز Golden rose، آی فیس I face، نت Note و بی یو Beyu از بهترین و با کیفیت ترین برند های مداد ابرو در جهان هستند.

بیشتر