سایه ابرو 

سایه ابرو

 سایه ابرو یک محصول آرایشی محبوب است که برای پر کردن نواحی خالی و شکل دادن به ابروها استفاده می‌شود. این سایه‌ها معمولا رنگ‌های مختلفی دارند که می‌توانید آن‌ها را با رنگ موهایتان ست کنید.

اگر میخواهید چهره و ابروهای شما حالتی طبیعی تر و زنده تر داشته باشند بهتر است که از سایه ابرو استفاده کنید. زیرا سایه ابرو میتواند حالت ابروی طبیعی ر...

سایه ابرو

 سایه ابرو یک محصول آرایشی محبوب است که برای پر کردن نواحی خالی و شکل دادن به ابروها استفاده می‌شود. این سایه‌ها معمولا رنگ‌های مختلفی دارند که می‌توانید آن‌ها را با رنگ موهایتان ست کنید.

اگر میخواهید چهره و ابروهای شما حالتی طبیعی تر و زنده تر داشته باشند بهتر است که از سایه ابرو استفاده کنید. زیرا سایه ابرو میتواند حالت ابروی طبیعی را تداعی کند و حالتی زیباتر به چهره شما دهد. سایه ابرو اگر هم رنگ ابروهایتان باشد در ظاهر نمیتوان تشخیص داد که از سایه ابرو استفاده کرده اید.

سایه ابرو میتوانند پوشش بهتری در ابروها ایجاد کند و آن را یکدست تر نشان دهد. اگر ابروهای کم پشتی دارید برای جلوگیری از کمتر شدن آن ها بهتر است از سایه ابرو استفاده کنید تا صدمه ای به ابروهایتان وارد نشود.

محصولاتی که حالت پودری دارند مانند سایه ابرو میتوانند مدت زمان بیشتری بر روی پوست ماندگار باشند و در طول روز دوام خود را حفظ کنند. سایه ابرو به دلیل بافت پودری که دارد به وسیله گرما و یا تعریق پاک نشده و ظاهر خود را حفظ میکنند.

نحوه استفاده از سایه ابرو

در اولین مرحله برای پر کردن جاهای خالی ابرو و دادن جلوه ای طبیعی به آن باید از سایه پودری استفاده کنید. بهترین نقطه برای شروع گوشه داخلی ابرو است. تاج ابروهایتان را پررنگ نکنید زیرا چهره شما را اخمو نشان خواهد داد.

اگر تنها گاهی اوقات از این سایه برای پر کردن جاهای خالی استفاده می‌کنید، سایه تک رنگ و قلم‌مو تمام چیزی است که به آن نیاز دارید. اگر دوست دارید ابروهای خود را با آرایشتان ست کنید و به صورت حرفه‌ای سایه بکشید، به پکیجی که شامل دو یا سه رنگ سایه و براش زاویه‌داری است که به شما کمک می‌کند به طور مساوی قوس ابروهایتان را پیدا کنید، نیاز دارید

ابتدا با استفاده از برس، ابروها را در حالت طبیعی خود شانه بزنید برای اصلاح نوک موهای بیش از حد بلند یا خمیده، از قیچی ابرو استفاده کنید.

بعد از استفاده از سایه چشم و ریمل به سراغ سایه ابرو بروید.

مشخصات سایه ابرو خوب

بهترین سایه، سایه‌های ابروی ضد آب و مقاوم در برابر آب هستند که حتی در صورت عرق کردن نیز پخش نمی‌شوند و ثابت می‌مانند. سایه‌ای را انتخاب کنید که قلم ‌موی خوبی داشته باشد، اگرچه بسیاری از افراد قلم‌ موهای داخل جعبه را نمی‌پسندند و آن را جداگانه تهیه می‌کنند.

سایه ابرو نباید بعد از استفاده باعث حساسیت، التهاب، خارش یا سوزش در پوست ناحیه ابرو یا چشم شما بشود. در صورت مشاهده این علائم به سرعت آن را پاک کنید و هرگز دوباره از آن استفاده نکنید.

 سایه ابرو باید بافتی سبک و نرم داشته باشد، چرا که بافت‌های بسیار سنگین ممکن است باعث ریزش موهای ابروهایتان بشوند.

سایه ابرو باید حاوی رنگ‌‌‌دانه‌های قوی باشد تا با کمترین استفاده از آن، ابروهایتان به صورت طبیعی پرپشت به نظر بیایند و شما مجبور به استفاده زیاد از آن‌ها نشوید.

 سایه ابرو باید ماندگاری بالایی داشته باشد و هم‌ زمان چسبندگی زیادی به موهای حساس ابروهایتان ندهد.

انتخاب رنگ سایه ابرو

اگر موهای بلوند و ابروهای روشنی دارید، سایه‌ای را انتخاب کنید که با رنگ پایه موهای شما مطابقت داشته باشد منظور از رنگ پایه، رنگ نزدیک به ریشه است نه رنگ انتهای ساقه مو.

 اگر موهای تیره و ابروهای تیره‌ای دارید، ظاهر شما با سایه‌ای که فقط یک یا دو درجه روشن‌تر از موهایتان است، طبیعی‌تر خواهد بود. همیشه سایه‌ای را انتخاب کنید که رنگش خیلی تیره‌تر از رنگ موهایتان نباشد، زیرا بسیار غیرطبیعی به نظر می‌رسید.

بهترین برندها در سایه ابرو

سایه های ابرو ابرو اتود Etude، دبورا Deborah، کاپریس caprice، فلورمار flormar، پرستیژ prestige از مطرح ترین برند های سایه ابرو هستند

 

بیشتر