مراقبت دست 

لیست مقایسه محصولات

انصراف

کرم ضد لک و روشن کننده

کرم های ضد لک با یک تیر دو نشان را برای شما به هدف می زنند. شما علاوه بر اینکه شاهد محو شدن لکه های پوستی صورت خود هستید پوستتان را یک درجه روشن تر میبینید. خاصیت این کرم ها به گونه ای است که علاوه بر محو کردن لکه ها سبب می شود پوست شما شاداب تر و روشن تر جلوه نماید.

کرم های ضد لک سبب می شوند هر گونه لک های هورمونی، باردار...

کرم ضد لک و روشن کننده

کرم های ضد لک با یک تیر دو نشان را برای شما به هدف می زنند. شما علاوه بر اینکه شاهد محو شدن لکه های پوستی صورت خود هستید پوستتان را یک درجه روشن تر میبینید. خاصیت این کرم ها به گونه ای است که علاوه بر محو کردن لکه ها سبب می شود پوست شما شاداب تر و روشن تر جلوه نماید.

کرم های ضد لک سبب می شوند هر گونه لک های هورمونی، بارداری، لکه های ناشی از آفتاب سوختگی و لکه های به جا مانده از جوش های صورت از روی پوست صورت شما در کوتاه ترین زمان ممکن محو شود‌. کرم های ضد لک  بر اساس استاندارهای جهانی و با ترکیبات گیاهی تهیه و تولید میگردند تا عوارضی به مصرف کننده وارد نگردد.

ویتامین‌ها و مواد مغذی که در پوست شما بسیار کم است با استفاده از کرم های ضد لک قوی به راحتی تأمین میگردند و همین امر مانع از پیری زودرس شما می شود، به این دلیل می‌باشد که پوست تا مدت زمان بسیار طولانی شاداب و با طراوت میشود که خود مانع از پیر شدن و ایجاد چین و چروک بر روی پوست می‌باشد.

اگر در طول روز از کرم ضد لک و کرم روشن کننده پوست  استفاده می کنید بهتر از در معرض نور آفتاب قرار نگیرید، اما اگر کار شما به شکلی است که باید حتماً بیرون از منزل باشید بهتر است هر چهار ساعت یک‌بار کرم را تجدید نمایید.

خاصیت کرم های روشن کننده به شکلی است که شما در کوتاه ترین زمان نیز شاهد روشن تر شدن و شفاف تر شدن پوست صورت خود خواهید بود. دلیل این امر چیزی نیست به جز نفوذ و جذب بسیار بالای این کرم ها در پوست صورت که خود سبب می شود در طی گذر زمان شما علاوه بر کاهش لکه های پوستی از زیبایی و روشن تر شدن پوست صورت خود رضایت داشته باشید.

تفاوتی نمی کند که رنگ پوست شما تیره یا روشن باشد، زیرا کرم های روشن کننده پوست سبب شادابی، طراوت و زیبایی پوست شما میگردند. به دلیل کمبود برخی از مواد مغذی در پوست حتی پوست هایی که روشن هستند جذابیتی چندانی ندارند. دلیل این موضوع کمبود ویتامین های لازم در بدن است. به همین خاطر با کرم های روشن کننده و تقویت پوست صورت شاهد روشن تر شدن پوست و شفاف تر شدن آن به صورت هم‌زمان خواهید بود.

کرم ضد لکرا باید با توجه به نوع لک به وجود آمده تهیه و مورد استفاده قرار داد. در ابتدا نیاز است جنس پوستتان را مشخص نمایید که پوست شما خشک، معمولی و یا ترکیبی از هر دو می‌باشد. دوم اینکه شما باید مشخص نمایید که دلیل به وجود آمدن این لکه ها تابش مستقیم نور آفتاب به دلیل فعالیت شما بوده و یا اینکه در طی بارداری دچار این مشکل شده اید و یا به دلیل مصرف داروها یا مواد غذایی که با بدن شما سازگاری نداشته این عارضه به وجود آمده .

 برای تشخیص نوع سطحی و عمقی لکه های پوستی نیاز می‌باشد به این موضوع توجه داشته باشید که لکه های سطحی در سطح زیرین پوست رنگ ‌دانه های بسیار کم رنگ ایجاد می شود و در نوع عمقی آن شما شاهد لکه های با رنگ آبی مایل به خاکستری خواهید بود.

بهترین برند کرم های ضد لک و روشن کننده

کرم ضد لک و روشن کننده سینره

کرم ضد لک پرودرما

کرم ‌ضد لک يونيتون 4 آيسيس فارما

کرم ضد لک اُلی ژن

کرم روشن کننده فیس دوکس

بیشتر